Tradicinės bendruomenės akcijos „Sušildyk gerumu“ metu Kalėdų senelis su nykštukų palyda aplankė 27 vienišus ar ligonius, įteikė jiems simbolines dovaneles linkėdamas gražių švenčių, sveikatos, asmeninės laimės.

Kūčiukai – tradicinis lietuvių Kūčių patiekalas. Todėl laukdami didžiausių metų švenčių bendruomenės namuose suorganizavome kūčiukų kepimo edukaciją Veprių mokyklos-daugiafunkcio centro 1-10 klasių mokiniams. Jos metu bendruomenininkės Janina Pečeliūnienė ir Laimutė Davidonienė mokė, kaip išsikepti skanius kūčiukus. Mokiniai patys maišė, minkė tešlą, formavo kūčiukus, stengėsi įsiminti receptą. Kol kūčiukai kepė 1-4 kl. mokiniai pasidarė po kalėdinį žibintą, kuriuo papuoš savo namus.

Gruodžio 8 d.  Veprių bendruomenės bei Veprių seniūnijos iniciatyva tradiciškai įžiebta natūraliai auganti didžiulė Kalėdų eglė miestelio centre. Šiemet ji kaip niekad suspindo įvairiaspalvių lempučių šviesų gausa. Jos eglei suteikė nepaprasto spindesio ir žavesio. Šalia papuoštos eglės nusidriekė Veprių kaimo bendruomenės, Veprių mokyklos-daugiafunkcio centro, Veprių ikimokyklinio ugdymo skyriaus, Veprių krašto žmonių rankomis sukurtos šventinės dekoracijos „Atverkime Kalėdų vartus“.

Ruošdamosi  Veprių miestelio eglės įžiebimo šventei bendruomenės moterys, vadovaujamos bendruomenės narės,  Ukmergės kultūros centro Veprių skyriaus renginių organizatorės Rasos Šimonienės, kūrė dekoracijas kalėdiniam kiemeliui. 

Vasarą užsimezgusi graži draugystė su Stebulių ateities bendruomene tęsiasi. Kadangi renginyje dalyvavo per 100 žmonių iš keleto bendruomenių, dėl turimų mažų patalpų didesnio mūsų žmonių skaičiaus dzūkai pakviesti negalėjo, todėl vardinius kvietimus į renginį gavo 7 žmonės. Gaila, kad liga paskutinę akimirką sumažino mūsų komandos gretas...

Bendruomenėje svečiavosi Alytaus rajono VVG. 20 žmonių iš įvairių bendruomenių domėjosi mūsų bendruomenės veikla, apžiūrėjo įgyvendintus bendruomenės projektus: piliakalnio laiptus, treniruoklių aikštelę, suoliukus, rodykles bei Šerno, „Per amžius šuoliuojančių vyčių“, Galaunės, Bičiulystės skulptūras. Aplankė ant malūno langų menininkų sukurtą parodą, kurioje yra ir alytiškių darbai. Fotografavosi ant  Artūro Zienkos iš Alytaus r. sukurto žvejo suoliuko. Didžiausio dėmesio sulaukė Viktoro Žentelio malūno ratas bei tradicinis klausimas „Kodėl jis sukosi, o dabar nesisuka?“ ir retorinis klausimas „Ar sukurtų darbų priežiūros finansinė našta turėtų būti tik skulptoriaus rūpestis?“