Veprių kaimo bendruomenė įgyvendindama Ukmergės rajono savivaldybės finansinę paramą gavusį projektą „Pažinkime Suvalkiją keliaudami“ organizavo išvyką į Suvalkiją. Projektas skirtas Etnografinių regionų metams paminėti. Todėl įgyvendindami projektą siekėme įvairiapusiškai susipažinti su zanavykų krašto istorija, kultūra, krašto unikalumu, išskirtinumu.

 

Jau keletą metų  Veprių vidurinė mokykla dalyvauja projekte „Mąstau, rūšiuoju, gyvuoju“. Juo skatinama  atsakingai žiūrėti į atliekų rūšiavimą ir suprasti savo indėlio rūšiuojant atliekas svarbą. Mokiniai ir mokytojai  nešė į mokyklą senas baterijas,  elektros prietaisus. Taip prisidėjome prie švarios saugios aplinkos, kurioje gyvename, kūrimo. Šiais mokslo metais abejingų akcijai nebuvo, todėl surinkome 25 kilogramus panaudotų baterijų.

Latvijos Livani senjorų tautinių šokių klubo „Dubnava“ 26 šokėjų grupė surengė ekskursiją į Lietuvą. Jos metu susipažino su Ukmerge, o po to atvyko į Veprius. Latviai  domėjosi bendruomenės veikla, projektais, apsilankė bendruomenės namuose.  Po to bendruomenės pirmininkė Aldona Medonienė  organizavo ekskursiją po Veprius. Jos metu svečiai susipažino su istorine legendine Veprių miestelio praeitimi, grožėjosi sutvarkyta aplinka, paplūdimiais, susipažino su Veprių bažnyčios istorija, Kalvarijomis.

Veprių bendruomenė senjorus pakvietė į netradicinę popietę Veprių paplūdimyje. Susirinkusius su Pagyvenusių žmonių diena pasveikino bendruomenės pirmininkė Aldona Medonienė, Veprių seniūnė Dalė Urbonienė bei Veprių pagrindinės mokyklos mokiniai, kurie įteikė pačių sukurtus atvirukus. Visi šventės dalyviai buvo vaišinami bendruomenės moterų iškeptais blynais.