Šventėme veiklos 20-metį

Veprių bendruomenė, minėdama veiklos 20-metį, spalio 1 d. suorganizavo popietę „20 metų kartu“. Šventę pradėjo bendruomenės kapela „Subatėlė“ atlikdama Veprių himną, kuriam žodžius bei muziką parašė kapelos vadovas Antanas Šimatonis. Tylos minute buvo pagerbti mirę bendruomenės nariai. Su švente susirinkusius pasveikino Veprių seniūnė Dalia Radzevičienė. Įgyvendinant Ukmergės r. savivaldybės finansuojamą projektą „Vasaros šventė“  buvo išleistas lankstinukas. Pristatant jį trumpai prisiminti svarbesni bendruomenės veiklos momentai, nuveikti darbai. Visos popietės metu ekrane keitėsi įvairių  bendruomenės veiklų nuotraukos. Kokia gi šventė be dovanų? Kartu su lankstinuku kiekvienas dalyvis dovanų gavo po jubiliejui skirtą keramikinį medalį, kurį sukūrė skulptorius Viktoras Žentelis, pagamino Laimutė Žentelienė. Didžioji dalis renginio dalyvių gavo ir atminimo dovanėles.

Kadangi bendruomenė daug keliauja, sutinka nuostabių bendruomenininkų visoje Lietuvoje, buvo sumanyta į šventę pasikviesti draugų. Esame lankęsi Tryškiuose, mus sužavėjo tryškiečių nuoširdumas, svetingumas, todėl ir pasikvietėme į šventę Tryškių kultūros centro moterų vokalinį ansamblį "Mondriuosēs" (vadovė Lilijana Petraitytė). Ansamblio atliekamos dainos pakerėjo visus, labai patiko koncertas, kuris suteikė daug gerų emocijų. Vasarą susipažinome su Lazdijų r. Stebulių ateities bendruomene, kurią taip pat pasikvietėme į šventę. Patys šilčiausi ir nuoširdžiausi padėkos žodžiai dzūkams, už jų energiją, palaikymą, nuoširdumą, muziką bei dainas. Po pertraukos į sceną sugrįžo ir bendruomenės kapela „Subatėlė“ (vadovas Antanas Šimatonis), kuri koncertavo taip puikiai, tarsi pertraukos nė nebūtų buvę. Šventinį koncertą vainikavo daina „Giminės“, kurią dainavo ir atlikėjai, ir visi šventės dalyviai. Šis šventės momentas visiems vienu metu leido pajusti tą nuostabiausią nuoširdumo, bendrystės jausmą. Po koncerto dar ilgai netilo dainos, sukosi šokėjai. Mes pasikvietėme tikrų draugų ir todėl turėjome puikią šventę.

Šventė prabėgo nepastebimai. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi savo bendruomenės žmonėmis, kurie yra nuostabūs, aktyviai dalyvauja veiklose, jau du dešimtmečius kuria ir rašo bendruomenės istoriją.

Nuoširdžiai dėkoju mūsų šventės finansiniams rėmėjams: UAB „Balgirė“ direktoriui Broniui Zareckui, Ukmergės r. vartotojų kooperatyvo direktorei Angelei Andrikonienei, Laimutei ir Albinui Davidoniams, Valdemarui Čerbai.

Pirmininkė  Aldona Medonienė

Laimutės Davidonienės, Vito Medono nuotr.