Mūsų šventė „20 metų kartu“ buvo nuostabi...

Ačiū Janinai Pečeliūnienei, sukūrusiai jubiliejinę šventės dekoraciją, kuriai papuošti padarė iš popieriaus net 500 žiedų.
Ačiū Stebulių ateities bendruomenei už sukurtus žiedus ir renginio metu sukomponuotą rudeninę puokštę. Ačiū už grikių pėdą iš Dzūkijos žemių ir už neįprastą didžiulį kepalą grikinės duonos... Beveik visi šventės dalyviai šios duonos ragavo pirmą kartą. Dar ir šiandien jaučiu tos grikinės duonos nuostabų kvapą ir burnoje tirpstantį skonį...


Ačiū Tryškių ansambliui "Mondriuosēs" ir vadovei Lilijanai Petraitytei už padovanotą koncertą, už profesionalumą, už nuoširdumą, už buvimą kartu!
Ačiū nuostabiai Stebulių ateities bendruomenės pirmininkei Ritai Sebastinienei, Arūnui Navarauskui, visai komandai už dainas, už bendravimą, už mūsų bendruomenės narių įtraukimą į šokio ir dainų sūkurį. Ačiū dzūkų poetui Vaclovui Matazinskui už dėmesį mums ir eiliuotus palinkėjimus. Jūs visi nuostabūs ir nepakartojami. Ačiū, kad dalyvavimu papuošėte mūsų šventę!
Ačiū bendruomenės kapelai „Subatėlė“ tarsi feniksui, pakilusiam iš pelenų, po pertraukos vėl savo dainomis pakerėjusiai publiką. Ačiū Antanui Šimatoniui už atgaivintą „Subatėlę“!
Ačiū Viktorui ir Laimutei Ženteliams už sukurtus bei pagamintus bendruomenės jubiliejui medalius!
Ačiū Tryškiams, Stebuliams ir Vepriams – žemaičiams, dzūkams ir aukštaičiams - už kartu sudainuotą bendrą dainą „Giminės“! Ačiū už bendrystę! Ačiū už buvimą mūsų šventėje „20 metų kartu“! Kaip gera turėt tiek draugų!!!
Ačiū tarybai, pavaduotojai Almai Aleknavičienei, visiems bendruomenės nariams, padėjusiems ruoštis renginiui bei aktyviai dalyvavusiems jame! Jūs kiekvienas esate labai svarbus. Tik kartu mes esame stiprūs, tik kartu mes galime daug!

Pirmininkė Aldona Medonienė