Vasaros sporto šventė

Bendruomenė įgyvendindama sveikatos programos projektą „Vasaros sporto šventė“ paskutinį liepos šeštadienį kartu su Veprių seniūnija surengė sporto šventę Vepriuose. Ji prasidėjo Veprių stovyklavietės teritorijoje. Buvo pakelta šventės vėliava. Vyko krepšinio 3x3 varžybos. Dalyvavo 3 komandos. Nugalėtojams atiteko piniginis prizas. Lauko šachmatus išbandė šachmatų entuziastai. Ne mažiau įdomu buvo žaisti stalo tenisą lauke. Vaikams vyko įvairios sportinės estafetės.

 Po poros valandų šventė tęsėsi Veprių ežero paplūdimyje. Čia aktyviai varžėsi net šešios pliažo tinklinio komandos. Nugalėtojų vardą ir piniginį prizą laimėjo Balto namo komanda (Tomas Medonas, Tautvydas ir Deividas Šikšniai). Visi varžybų, estafečių dalyviai buvo apdovanoti medaliais, prizais, buvo vaišinami ledais. Šventės pabaigoje vyko nuotaikingos baidarių varžybos. Jos sulaukė ne tik gausaus dalyvių skaičius, bet ir sirgalių palaikymo. Baidarių varžybas laimėjo Švogerių komanda (Gintaras Verenius ir Tadas Narbutavičius).

Dėkojame varžybų teisėjams Danieliui Razumui ir Pauliui Ramanauskui. Džiaugiamės, kad sporto šventė pritraukė daug dalyvių ir žiūrovų, kad visi praleidome daug laiko gamtoje, patyrėme puikių emocijų.

A. Aleknavičienės ir A. Medonienės nuotraukose – vasaros  sporto šventės akimirkos.