Papuošėme Velykų aikštę

Artėjant Verbų sekmadieniui bendruomenės iniciatyva šventiškai papuošta miestelio aikštė. Jos centre - įspūdinga didžiulė vištos su viščiukais dekoracija. Gerą pusdienį dekoraciją kūrė Janina Pečeliūnienė ir  Laimutė Žentelienė. Neapsieita be Viktoro Žentelio, Česlovo Strebeikos, Algio Pečeliūno, Vito Medono pagalbos.  Pagrindine „statybine žaliava“ dekoraciją parėmė ūkininkas Vytautas Pakėnas ir žirgininkė Gabrielė Čerbaitė.

Kasmet naujų idėjų turi Veprių ikimokyklinio ugdymo  skyriaus mokytojos. Šįmet mokytoja Snieguolė Čerbienė bei mokytojo padėjėja Inga Kostikaitė  sukūrė nuotaikingą šventinę tvorą, o mokytojos Danutė Gaidulevičienė bei Irena Žilinskaitė  su vaikais kūrė bei dekoravo margučius. 

Džiugu, kad į mūsų iniciatyvą atsiliepė Veprių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai bei mokytojai. Mokiniai darė, spalvino, dekoravo margučius ir jais papuošė Velykų medį. Ant šventinio medžio kabo įspūdingi 3 ir 4 klasės mokinių bei jų mokytojos Vidos Ramanauskienės pagaminti bei dekoruoti dideli margučiai. Labai daug margučių dekoravo su mokiniais Laimutė Žentelienė, Danutė Jasaitienė, Zita Bausienė. Bibliotekininkė Alma Aleknavičienė mokiniams surengė margučių dekoravimo edukaciją. Ant velykinio medžio puikuojasi Irenos Žižienės, Irenos Aukštuolienės bei kt. dekoruoti margučiai. Mokytoja Valerija Jurevičienė sukūrė didžiulę verbą, šalia kurios bendruomenininkės Janinos Pečeliūnienės kruopščiai sukurtų kiaušinių nedidelė pintinėlė. Keletą verbų sukūrė Veprių seniūnijos specialistė Jurgita Kardauskienė. Buvo atnaujinta pernai sukurtų kiaušinių didžioji pintinė, velykiniai zuikiai bei viščiukas.

Džiaugiamės, kad mūsų iniciatyvą palaikė Veprių seniūnija. Sulaukėme ne tik palaikymo, bet ir pagalbos. Tikimės, kad šventiškai papuošta aikštė, sukurtos velykinės puošmenos šventiniu laikotarpiu suteiks pavasarinės šventinės nuotaikos ir gyvenantiems Vepriuose, ir į juos atvykstantiems, ir pro šalį važiuojantiems.

Pirmininkė Aldona Medonienė

Vito Medono, Almos Aleknavičienės nuotr.